МенюВипадкове фото


Інформер

Прогноз погоды в Чернівцях » Україна

26.04.2012 Урок пам'яті "Дзвони Чорнобиля"

В школі відбувся урок-реквієм "Дзвони Чорнобиля"для учнів 5-9 класів. Підготоували захід вчителі Качуляк І.М., Поштаріца Н.М., Жукотинський А.Д.

08.05.2012 Заходи щодо вшанування річниці Великої Перемоги

25.04.2012 Свято "У Читалії веселій..."

Цікаво і змістовно пройшло свято-посвята у читачі. Для цього свята старанно готувалися першокласники та 3-го, 4-го класів.
Мета цього свята – цікавити учнів книгою, читанням: виховувати любов та бережливе ставлення до книги, як джерела знань, формувати читацькі здібності; довести, що книга розвиває мову і збільшує запас слів; учить висловлювати свої думки і розуміти, що говорять і пишуть інші.
При підготовці до свята було використано; вислови про книгу «Правила поведінки з книгою», книжкова виставка «Твої перші книжки», малюнки дітей, емблема читача.
Ведучі розповідали про роль Букварика в житті людей, які навчались читати й писати Букварик - найперша і найважливіша книга з усіх книг на світі.
Діти 1-го класу висловлювали слова вдячності Букварику і відправляються у мандрівку до країни Читалії під девізом «Книга вчить, як на світі жить», а супроводжатимуть їх у цій цікавій мандрівці Королева книг. Вона допомагає дітям подолати всі перешкоди, які трапляються на шляху до цієї чарівної країни, учні пливли на пароплаві, летіли літаком, їхали автобусом і побували на станціях: «Загадковій», «Віршовій», «Казковій». Учні із задоволенням виконували хоровод книголюбів і зустрілися з лікарем Айболитом. Діти повторили правила поводження із книгою і прослухали сценку «Ріпки» на новий лад, які підготовили учні 4-класу.
Першокласники разом із Королевою Книг дали клятву юного читача і учні 3-го 4-го класів почепили кожному учневі емблему читача і подарунок від Червоної Шапочки.
На святі виступили бібліотекар і батьки, які привітали першокласників із вступом у читачі. Побажали їм усе життя не розлучатися із дорогим другом - книгою.
Підготували свято бібліотекар - Костенюк О.В. та класоводи 1-4 класів.

20.04.2012 Усний журнал "Подорож до книжкового царства"

В рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги в нашій школі було проведено цілий ряд заходів, присвячених книзі. Зокрема, усний журнал «Подорож до книжного царства».
Метою цього заходу було показати значення книги в житті людині; зробити книгу супутником життя, а не тільки навчальних досягнень; прищеплювати любов до книги; навчати книги; розвивати уміння правильно читати книги; виховувати потребу в читанні, культури читання, бережливого ставлення до книги.
В ході проведеного журналу мова йшла про книгу, як джерело знань, учні повинні навчитися самостійно здобувати знання, знаходити потрібну інформацію.
На першій сторінці нашого журналу йшлося про те, як книга прийшла до нас. Діалог про це йшов між героями: Феєю Мудрості, Феєю Знань та Архіваріусом, з якого учні дізналися про те, як книга набула сучасного вигляду.
Друга сторінка журналу присвячена прислів’ям, приказкам, загадкам про книгу. Найкраще справились з цим завданням учні 6 класу.
Наступна сторінка «Мої улюблені вірші», де учні декламували улюблені вірші. Найкраще розказували вірші: Синчук Роксолана, Ковач Богдана (7 клас); Тащук Настя, Оленюк Ганна, Скиданюк Олександра (6 клас); Штефаніца Олександр, Паладійчук Кристина (6 клас).
«Сміх - це життя» - тема наступної сторінки журнал, на які б учні розказували смішинки, гуморески, байки. Найкращими були: Пелеп'як Віктор, Кантемір Богдан (7 клас), Тащук Віктор (6 клас) Тащук Марія, Цюга Тетяна, Боднар Маріна розказували байку Л. Глібова «Жаба і віл» (6 клас)
В кінці журналу до учнів завітала «книга», яка розповіла про правила користування книгою у віршованій формі.
На прощання виступила заступник директора з виховної роботи Косован М. В. і бібліотекар Костенюк О.В. вони вислухали побажання: нехай не буде жодного дня, щоб ви не прочитали бодай сторінки книги.
Пам’ятайте, що книга – плоди мудрості, джерело мудрості, світло мудрості. Вчіться у героїв книжок любити нашу Землю, її мову, мистецтво. Мандруйте рідною країно, пізнавайте себе і людей, знайомтеся з подіями, які відбулися у давнину, заглядайте у майбуть не, і відкривайте для себе нові і нові сторінки життя.
На закінчення всі разом заспівали « Пісню про книгу»
Підготувала свято бібліотекар - Костенюк О.В.

12.04.2012 Районний семінар вчителів фізики та астрономії

Hа базі нашого закладу відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів фізики та астрономії з проблеми: "Особливості викладання астрономії в умовах сільської загальноосвітньої школи".

10.04.2012 Акція "Великодня толока"

Учні та вчителі нашої школи взяли участь в акції "Великодня толока".
Загалом прибрали 2,5 га території, ліквідували 3 несанкціонованих сміттєзвалища, посадили 84 дерева, побілили 34 дерева, впорядкували газони та квітники.