Меню



Випадкове фото


Інформер

Прогноз погоды в Чернівцях » Україна

Розклад роботи гуртків

№ п/п Назва гуртка Керівник гуртка Місце проведення Клас Час проведення
дні години
1 "Салби" Тарахкотелик О.Г. каб.українознавства 5-9 понеділок 16.00-18.00
2 Хореографічний Сарнавська І.О. актовий зал 1-9 вівторок 12.00-18.00
3 "Співучі голоси" Поштаріца Н.М. каб.музики 1-11 понеділок
вівторок
п'ятниця
16.00-18.00
4 "Юні дизайнери" Ригаловська А.А. каб.географії 5-9 понеділок
середа
16.00-17.00
16.00-18.00
5 "Нумізматика" Качуляк І.М. каб.історії 5-9 четвер 16.00-17.00
6 "Меридіан" Боднарюк Л.В. каб.географії 8-9 вівторок 16.00-17.00
7 "Піфагорійці" Терлецька В.І. каб.математики 5-7 четвер 16.00-17.00
8 "Юні лінгвокраєзнавці" Андрєєва М.О. каб.нім.мови 5-9 четвер 16.00-17.00
9 "Юний лісівник" Боднарюк О.М. каб.біології 5-7 вівторок 16.00-17.00
10 "Юний квітникар" Ковалюк В.Г. каб.біології 5-7 четвер 16.00-17.00
11 "Джерельце" Радомська Л.Є. класна кімната 1-4 понеділок 14.00-15.00
12 "Всезнайки" Петрюк Л.І. класна кімната 1-4 вівторок 14.00-15.00
13 "Витівники" Владичук Л.В. класна кімната 1-4 четвер 14.00-15.00
14 "Умілі руки" Цюга О.М. класна кімната 1-4 п'ятниця 14.00-15.00
15 "Срібна голочка" Гончарюк О.М. класна кімната 1-4 середа 14.00-15.00
16 "Ластівка" Косован М.В. каб.укр.мови 7 четвер 15.00-16.00
17 "Основи ІТ" Жукотинський А.Д. каб.інформатики 5-7
5-7
8-11
8-11
понеділок
вівторок
середа
четвер
16.00-17.35
18 "Шкіряний м'яч" Лакуста О.А. спортзал 5-11 п'ятниця 16.00-18.00
19 "Юний хімік" Калинюк Р.В. каб.хімії 7-9 середа 16.00-17.00


Розклад роботи факультативів


п/п
Назва факультативу Вчитель-предметник Клас Час проведення
дні години
1 "Права людини" Качуляк І.М. 10-А середа 14.10-14.55
2 "Російська мова" Комендат М.І. 10-А четвер 14.10-14.55
3 "Школа проти СНІДу" Манолова Л.Д. 10-А
10-Б
четвер 14.10-14.55
15.00-15.45
4 "Основи християнської
етики і моралі"
Косован М.В. 7 четвер 13.20-14.05
5 "Українознавство" Тарахкотелик О.Г. 5-11 згідно розкладу
6 "Етика і психологія
сімейного життя"
Косован М.В. 10-А середа 13.20-14.05
7 "Основи Веб-дизайну" Жукотинський А.Д. 10-А згідно розкладу
8 "Практикум з правопису
української мови"
Боднарюк Г.Г. 8 середа 14.10-14.55
9 "Вчимося бути громадянами" Качуляк І.М. 8 п'ятниця 14.10-14.55
10 "Ми громадяни України" Качуляк І.М. 9 понеділок 15.00-15.45
11 "Культура ділового спілкування" Шилова Ю.К. 9 понеділок 15.00-15.45
12 "Інформатика" Жукотинський А.Д. 5
6
8-A
четвер
вівторок
четвер
13.20-14.05
12.25-13.10
14.10-14.55
13 "Основи споживчих знань" Боднарюк Л.В. 8-Б вівторок 14.10-14.55
14 "Фонетика.Графіка.
Орфоепія.Орфографія"
Комендат М.І. 6 четвер 13.20-14.05
15 "Креслення" Віхтик В.В. 8-Б
9-Б
понеділок
п'ятниця
13.20-14.05
13.20-14.05
16 "Здоровий спосіб життя" Боднарюк О.М. 5
6
вівторок
вівторок
12.25-13.10
13.20-14.05
17 "Основи бісероплетіння" Комендат М.І. 8 середа 14.10-14.55